• facebook

  

Hakkımızda

HAZIR BETON FİRMAMIZIN KURULUŞ VE İŞLEYİŞİ

logo-makaleAKDENİZ HAZIR BETON 15 yıllık Çimento Fabrikasında çalışmış kişiler tarafından deneyim ve bilgilerini birleştirerek inşaat sektörüne katkıda bulunmak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.


AKDENİZ HAZIR BETON, teknolojik imkanları en üst seviyede kullanarak beton üretimi yapmaktadır. Firmamız beton kalitesi, üretim kapasitesi, makine parkı ve iş gücü bakımından bölgenin en büyük beton firmasıdır. 10000 metrekare alan üzerine kurulu merkez tesislerimizde 1 adet beton tesisi ve bu tesiste makine parkı tamir ve bakımları için bakımhane ve yağhane bulunmaktadır. 
Şirketimize ait iş makinalarının tümünün bakım ve tamir işlerinin kendi bünyemizde yapılıyor olması bir avantaj olmanın yanı sıra, özellikle büyük proje betonlarında aksamadan süratlı ve sürekli ( 24 saat kesintisiz ) hizmet verebilmenin imkanını sağlıyoruz.


AKDENİZ HAZIR BETON örnek gösterilebilecek A donanımlı ARGE ve TEST laboratuarına sahiptir. Bölgemizde ilk İSO 9001 Kalite Yönetim Sistem, İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini alan ve bu standartlara uygun üretim yapabilen firma özelliğini taşımaktadır. Laboratuvarımızdan görevli Metalurji ve Malzeme Mühendisi ve İnşaat teknikerlerimiz kontrolünde yapılan deney ve çalışmalar eşliğinde üretim yapılmaktadır. 

AKDENİZ HAZIR BETON, Müşterilerine daha iyi ve daha etkin bir hizmet vermek adına güncel teknolojileri talip ederek  yatırımlarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

- AKDENİZ HAZIR BETON' umuzun maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmektedir. 
- Yüksek mukavemetli betonumuzla yeni uygulama alanlarına girmek. 
- İlimizde ve bölgemizde sektörümüzün lideri olmak, bu hedef için AR-GE ve Beton geliştirme yeteneğimizi ve gücümüzü arttırmak. 
- Şirketimizi sektöründe diğer kuruluşların kıyaslama yaparak, örnek alacağı firma konumuna getirmek. 
- Gücümüzü aldığımız müşterilerimize güç katmak, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunmak. 

MİSYONUMUZ - Şirketimizin yetenek kapasiteleri ile müşterilerimizin beton ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. 

- Müşterilerizimin ve çalışanlarımızın fayda ve memnuniyetlerini arttırmak. 

- Bunları çevreye doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde geliştirmektir. 

- İlimizin, bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak.

- Kaliteli betonumuzla ilimizin ve bölgemizin gelişmesine önemli roller almak, sürekli girişimci olmak. 

- Beton ve agrega alanında; Ar-Ge, üretim, satış ve hizmet faaliyerlerini entegre ederek geliştirmek.